Prečítajte si Slobodné správy

Autor: Zuzana Martináková | 10.7.2009 o 9:00 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  2214x

Vážení čitatelia SME, priatelia a sympatizanti, prečítajte si nové číslo našich Slobodných správ. Sú  dôkazom toho, že Slobodné Fórum žije a má svoje slobodné riešenia - riešenia pre ľudí. Posielame Vám naše správy takto, lebo vieme, že sa k Vám cez médiá nedostanú. Tie o nás nejavia záujem. Ak máme byť  úspešní, musíme Slovenky a Slovákov o svojich riešeniach informovať a presvedčiť ich. Na internete sa cenzúra robiť nedá. Preto sme sa rozhodli komunikovať s Vami takto.

V našich správach nájdete naše  články, stanoviská a riešenia problémov spoločnosti. Ak Vám to čas dovolí, prečítajte si ich. Nájdete v nich veľa argumentov prečo sa oplatí voliť

Slobodné Fórum, v čom sú naše riešenia lepšie ako iných politických strán.

Chceme byť aktívnejší a chceme sa rozrastať. Ak to máme splniť, potrebujeme ďalších našich sympatizantov, ktorým môžeme posielať mailom naše správy. Chcem Vás poprosiť, aby ste ich  hľadali a pokiaľ súhlasia s tým, aby sme im posielali naše správy, pošlite nám ich e-mailovú adresu.

Tých z Vás, ktorí budú ochotní hľadať našich  sympatizantov budeme považovať za našich aktivistov a dostanú od nás tričko a čiapku SF. Stačí, ak nám pošlú 10 mailových adries sympatizantov, ktorí súhlasia s tým, že im môžeme posielať naše správy. Za každých ďalších 10 adries dostanú ďalšie tričko a čiapku.

Najaktívnejších rada odmením osobne. Kto nazbiera 50 mailových adries, pri najbližšej ceste do Vášho regiónu, ho rada pozvem na kávu. Ešte úspešnejších, ktorí nazbierajú 100 mailových adries, navštívim priamo v ich bydlisku a rada si posedím s jeho rodinou a priateľmi na formálnom, či neformálnom stretnutí.

Vážení priatelia, naši členovia, aktivisti a sympatizanti.
Slobodné Fórum vzniklo ako politická strana preto, že nesúhlasilo so štýlom politiky predošlej vlády a chcelo obhajovať slušnú politiku pre slušných ľudí. Aj dnes je vo vládnej politike dosť neslušnosti. Ak máme byť úspešní, musíme nájsť voličov, ktorí chcú takúto slušnú politiku. Prezidentské voľby ukázali, že ich je dosť na to, aby sme boli v parlamente. Nadviažme na tieto výsledky a prebojujme sa do NR SR našou politikou: „Ani Fico ani Dzurinda - Slobodné Fórum je najlepšou voľbou."

Verím, že slušná politika na Slovensku bude mať úspech.

 

Vaša Zuzana Martináková

 

A tu sú naše Slobodné správy: http://www.slobodne-forum.sk/swift_data/source/pdf_doc/Slobodne_Spravy_06.pdf

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Prečo má charizmu len pár vyvolených. Aká je tá vaša?

Buď sa s ňou narodíte, alebo nie. Je to dar od Boha, čaro, ktoré sa nedá získať, alebo platí, že stačí dobrý tréning a charizma naskočí ako motor?

EKONOMIKA

Firmy začnú zverejňovať základný plat už v inzeráte

Povinnosť zverejňovať základnú zložku mzdy sa netýka verejnej správy.

KOMENTÁRE

Rozdeľuje nás chudoba, nie nevedomosť

Dlhodobý nedostatok peňazí je nesmierne poučná skúsenosť


Už ste čítali?